• De Berendokter was op school
  De Berendokter was op school
 • Carnaval foto's
  Carnaval foto's

  Nog even nagenieten van onze Carnavalsochtend op vrijdag 9 februari? Klik http://bit.ly/2B23jkY  voor de foto's. (Even inloggen) met dank aan Monique van Breda.

 • Vrijwilligers Gezocht
  Vrijwilligers Gezocht

  Zaterdag 21 april de fantastische sportuitdaging: de Maartenschallenge. Naast een sportieve doel hebben we ook het doel om de school met de opbrengst van deze dag financieel te ondersteunen.

  We zoeken hiervoor nog vrijwilligers. Meld je aan bij g.geschiere@maartenschool.nl

 • Schoolgids '17/'18
  Schoolgids '17/'18

  Op onze website staat de schoolgids van de St. Maartenschool (klik hier). Deze gids is bedoeld om u als ouder te informeren over zaken die we belangrijk vinden. We vertellen u in deze schoolgids hoe wij denken over onderwijs en hoe de dagelijkse gang van zaken op de St. Maartenschool is.

Nieuwsberichten

Vandaag is de nieuwe Nieuwsberichten uitgekomen met hierin: Belangrijke ouderavonden op dinsdag 13 maart (ouders van unit A, unit B en unit G) en donderdag 15 maart (ouders van unit C, unit D, unit E en unit F) | Vrijwilligers gezocht voor de MaartensChallenge op zaterdag 21 april |

Henny, Antoinette en Vincent gaan op 1 mei onze school verlaten | Enquête andere schooltijden via link http://bit.ly/2Gzx9MH | 4 april G-sportmiddag AJAX | Buitenschools sportaanbod: 7 maart van 15.00 tot 16.30 uur een Rolstoel Tennis Clinic, Rolstoel Hockey bij Union Quick-Sticks, Race Running Cup 2018 op zaterdag 14 april, Danslessen op dinsdagmiddag van 15:30 tot 16:15 uur van Dansschool Puur | Mariël Peeters, Orthopedagoog neemt afscheid | Save The Date: Mini-Stevensloop, op 18 maart 2018! | Verpleegpost De Pleister heeft een nieuw mailadres: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken..

De volgende Nieuwsberichten komt uit op vrijdag 9 maart. Klik http://bit.ly/2ENyoeU voor deze Nieuwsberichten (even inloggen).

 

-

Toegang voor ouders