Nieuwsberichten

Vandaag is de nieuwe Nieuwsberichten uitgekomen met hierin: Belangrijke ouderavonden op dinsdag 13 maart (ouders van unit A, unit B en unit G) en donderdag 15 maart (ouders van unit C, unit D, unit E en unit F) | Vrijwilligers gezocht voor de MaartensChallenge op zaterdag 21 april |

Henny, Antoinette en Vincent gaan op 1 mei onze school verlaten | Enquête andere schooltijden via link http://bit.ly/2Gzx9MH | 4 april G-sportmiddag AJAX | Buitenschools sportaanbod: 7 maart van 15.00 tot 16.30 uur een Rolstoel Tennis Clinic, Rolstoel Hockey bij Union Quick-Sticks, Race Running Cup 2018 op zaterdag 14 april, Danslessen op dinsdagmiddag van 15:30 tot 16:15 uur van Dansschool Puur | Mariël Peeters, Orthopedagoog neemt afscheid | Save The Date: Mini-Stevensloop, op 18 maart 2018! | Verpleegpost De Pleister heeft een nieuw mailadres: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken..

De volgende Nieuwsberichten komt uit op vrijdag 9 maart. Klik http://bit.ly/2ENyoeU voor deze Nieuwsberichten (even inloggen).

 

-

Toegang voor ouders